پاورپوینت FDI در نانوتکنولوژی

پاورپوینت FDI در نانوتکنولوژی
پاورپوینت FDI در نانوتکنولوژی, تلاش کشورها برای جذب FDI, چه کسانی در تحقیق و توسعه نانوتکنولوژی سرمایهجگذاری می کند, ده دلیل برای سرمایه گذاری در استرالیا, سرمایه گذاری کشورها, سرمایه‌گذاری شرکت‌های چند ملیتی, نانوتکنولوژی

رفتن به سایت اصلی

پاورپوینت FDI در نانوتکنولوژی
مشخصات فایل
عنوان: پاورپوینت FDI در نانوتکنولوژی
قالب بندی: پاورپوینت
تعداد اسلاید: 27
محتویات
نانوتکنولوژی
چه کسانی در تحقیق و توسعه نانوتکنولوژی سرمایهجگذاری می کند
سرمایه گذاری کشورها
چه کشورهای دیگری؟
سرمایه گذاری شرکت ها
سرمایهججگذاری به وسیله سرمایه گذاران ریسک پذیر
چرا شرکت های ایالات متحده در R&Dهای خارج از کشور سرمایه گذاری می کنند؟
سرمایه گذاری R&D جهانی
تلاش کشورها برای جذب FDI
ده دلیل برای سرمایه گذاری در استرالیا
مزیت های نانوتکنولوژی استرالیا
سرمایه‌گذاری شرکت‌های چند ملیتی
شركت هاي نانوتكنولوژي
و . . ..
قسمتی از پاورپوینت
نانوتکنولوژی•فناوري‌نانو، ايجاد و بهره برداري از مواد، قطعات و سيستم‌ها از طريق کنترل ماده در مقياس نانومتري _ يعني همان سطح اتمي و مولکولي _ مي‌باشد.• اولين بار، متخصص کوانتوم نظري و دارنده جايزه نوبل، ريچارد فايمن، در سال 1959 طي يک سخنراني با عنوان « آن پايين، فضاي بسياري هست‌» ايده فناوري‌نانو را مطرح ساخت.• فناوري‌نانو از جمله فناوري‌هاي عام نوظهور مي‌باشد. کاربردهاي فناوري‌نانو فراگير بوده و شامل حوزه‌هايي از قبيل: مواد و ساخت و توليد، نانوالکترونيک و فناوري کامپيوتر، فناوري اطلاعات، پزشکي و بهداشت، هوانوردي و اکتشافات فضايي، محيط زيست و انرژي، امنيت ملي و … مي‌شود.
چه کسانی در تحقیق و توسعه نانوتکنولوژی سرمایهجگذاری می کند
سرمایه گذاری تحقیق و توسعه جهانی نانوتکنولوژی در حدود 6/8 میلیارد دلار در سال 2004 بود.
•دولت های ملی و محلی، 6/4 میلیارد دلار•شرکت های بزرگ، 8/3 میلیارد دلار•سرمایه گذاران ریسک پذیر، 200 میلیون دلار•نانوتکنولوژی کمتر از 2% سرمایه گذاری ریسک پذیر ایالت متحده را به خود اختصاص داده است. زیرا VCها این زمینه را به طور کامل (آنچنان که IT و علوم زیستی را درک کردند) درک نکرده اند.•انتظار می رود که سال 2004 آخرین سالی باشد که در آن سرمایه گذاری دولت در نانوتکنولوژی بیشتر از شرکت های بزرگ باشد.و . . . .